بسته حوادث یکی دو روز استان فارس به دو حادثه دلخراش در شهر داراب اختصاص یافته است.

بسته حوادث اخیر استان فارس/ از قتل خواهر شوهر با لوله سیمانی تا قتل غیرعمد پدرداماد در مراسم عروسی

به گزارش سازمان از شیراز، در یکی دو روز گذشته شهرهای مختلف استان فارس شاهد حوادث و رخدادهایی بود که در مهمترین آنها فرمانده انتظامی داراب از دستگیری قاتلی خبر داد که با لوله سیمانی شوهرخواهر خود را به قتل رسانده بود و همچنین بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی در داراب پدر داماد به قتل رسید.

قتل شوهرخواهر با لوله سیمانی در داراب

سرهنگ علیرضا نوشاد اظهار داشت: شب گذشته در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل فردی 27 ساله در بلوار بسیج شهرستان داراب، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران سریعاً به محل موردنظر اعزام و در برسی‌‎های اولیه و تحقیقات محلی مطلع شدند که فردی 32 ساله با شوهرخواهر خودش درگیر و با یک لوله سیمانی به سر وی ضربه وارد کرده و به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در کمتر از 12 ساعت قاتل را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ نوشاد با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی اعلام کرد، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

در رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی، پدر داماد به قتل رسید

سرهنگ علیرضا نوشاد همچنین بیان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در شهرک ثارالله شهرستان داراب، سریعاً بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی 33 ساله در یک عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به‌صورت سهوی به سمت پدر داماد تیراندازی کرده که منجر به مرگ وی شده است.

فرمانده انتظامی داراب گفت: مأموران تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند قاتل که با سواری پژو در حال حرکت بود را شناسایی و دستگیر و اسلحه وی را نیز کشف کنند.

سرهنگ نوشاد با اشاره به اینکه قاتل در تحقیقات به‌عمل‌آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خریدوفروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از این‌گونه موارد مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید